Sprawdź, dlaczego możesz nam zaufać
O nas rg-leasing 6 lutego 2020
Branża nieruchomości komercyjnych bez tajemnic
Zdobywane przez lata doświadczenie naszego Zespołu gwarantuje osiągnięcie celów biznesowych Klientów

Nasze portfolio zawiera liczne projekty inwestycji na terenie całej Polski. Współpracujemy zarówno z dużymi sieciami handlowymi, jak również z mniejszymi Inwestorami

Radosław Gadomski,
Prezes Zarządu RG-Leasing

Radosław Gadomski to doświadczony lider, który rozpoczął swoją karierę jako specjalista w dziedzinie nieruchomości komercyjnych w Polsce już w 1999 roku. Dzięki swojemu entuzjazmowi i innowacyjnemu podejściu do biznesu, jest odpowiedzialny za rozwój sieci sklepów kilku marek działających w Polsce do dziś. W latach 2004-2010 zarządzał procesem wynajmu centrów handlowych o powierzchni przekraczającej 150 000 m² w Polsce i w Ukrainie. Wykorzystując wiedzę i umiejętności zdobyte na polskim rynku stworzył i zarządzał programem inwestycyjnym na rynku ukraińskim Jako doświadczony manager w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, Radosław Gadomski nadzorował zespół ekspertów i wynajął powierzchnię przekraczającą 500 000 m² GLA w 50 projektach handlowych dla kilku zewnętrznych inwestorów. W 2021 roku założył RG Leasing, gdzie opracował autorską strategię współpracy z doświadczonymi inwestorami oraz podmiotami, które dopiero planują inwestycje w jednym z najprężniej rozwijających się formatów na rynku nieruchomości komercyjnych. Radosław Gadomski to nie tylko lider biznesowy, który osiąga wyjątkowe wyniki, ale również inspiruje innych swoją pasją i wiedzą, pomagając osiągnąć sukces w tej dziedzinie. 

Paweł Bartosiak
Leasing & Development

Paweł Bartosiak jest profesjonalistą działającym na rynku nieruchomości komercyjnych od ponad 12 lat. Posiada wielokierunkowe doświadczenie obejmujące m.in. bezpośrednią współpracę z wieloma renomowanymi inwestorami, doprowadzenie do zawarcia kilkuset umów najmu oraz koordynację procesów komercjalizacji projektów, takich jak parki i galerie handlowe oraz kompleksy mixed-use, które niejednokrotnie otrzymywały prestiżowe nagrody przyznawane na rynku CEE. Rozbudowana sieć kontaktów i doświadczenie zdobyte podczas opracowywania analiz rynkowych oraz w trakcie tworzenia licznych koncepcji inwestycji, pozwalają mu osiągać sukcesy na polu doradczym i negocjacyjnym.

pawel.bartosiak@rgleasing.pl

Piotr Górski
Finance & Leasing

Piotr Górski to nie tylko doświadczony specjalista w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, ale również nieustannie rozwijający się zawodowiec, który doskonale rozumie złożone procesy inwestycyjne. Jego wszechstronne doświadczenie i gruntowna wiedza z zakresu administracji, nieruchomości i finansów pozwala na doskonałe radzenie sobie w trudnych sytuacjach oraz na znajdowanie optymalnych rozwiązań. To profesjonalista z pasją i zaangażowaniem, dla którego satysfakcja i sukces klienta priorytetami.  

piotr.gorski@rgleasing.pl 

 

Joanna Grabowska
Leasing Manager

Joanna Grabowska ma ponad 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Pracowała głównie dla zagranicznych firm, zdobywając cenne doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym. Zdolność do budowania trwałych relacji jest jej kluczowym atutem. Posiada udokumentowany dorobek i doskonale radzi sobie ze znajdowaniem najlepszych rozwiązań dla danego projektu. 

joanna.grabowska@rgleasing.pl 

Marina Kovalczuk
Office & Leasing

 Marina to bardzo zorganizowana i skupiona na detalach koordynatorka procesów leasingowych i biura RG Leasing. Posiada wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i zarządcze, które umożliwiają jej skuteczną pracę z ludźmi na wszystkich szczeblach. 

Jest odpowiedzialna za nadzorowanie codziennych operacji biurowych oraz wprowadzanie polityk i procedur, które poprawiają efektywność i produktywność pracy. Współpracuje ściśle ze wszystkimi członkami zespołu przy opracowaniach i wdrożeniach strategii, zarządzania budżetami oraz nadzorowania projektów od wstępnych koncepcji do ich ukończenia. 

marina.kovalchuk@rgleasing.pl 

Tomasz Wysocki
Investment Manager

Tomasz jest ekspertem rynku nieruchomości komercyjnych z ponad 15 letnim doświadczeniem, zdobytym w międzynarodowych i rodzimych firmach deweloperskich oraz funduszach inwestycyjnych.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie ekspansji i pozyskiwania nieruchomości, predevelopmentu oraz zarządzania wartością projektów inwestycyjnych. Dotychczas zaangażowany był w projekty deweloperskie oraz przynoszące dochód w ramach ponad 50 parków handlowych przekraczających łącznie 600.000 m.kw GLA. W RG Leasing Tomasz odpowiada za pozyskiwanie terenów, predevelopment parków handlowych a także relacje z inwestorami. 

Obserwuj nas na LinkedIn
Kontakt

RG Leasing Sp. z o.o.
al. Jerozolimskie 44, Widok Towers
00-024 Warszawa

NIP 7011065113
KRS 0000940607
REGON: 520821846

Napisz do nas

Radoslaw Gadomski
CEO of RG-Leasing